Laleczki

Szykowne, rezolutne, o bystrym, a równocześnie uprzejmym spojrzeniu – przy tym pełne wdzięku i otwarte na nowe wyzwania. Dzięki swojej wyobraźni, zdolnościom i pozytywnemu podejściu do życia, nigdy się nie nudzą. Z radością oddają się ćwiczeniom baletowym, doskonaląc swoje umiejętności. Z troską dbają o ukochane zwierzęta. Z przyjemnością spędzają czas w towarzystwie przyjaciółek, goszcząc je często w swoim nowoczesnym i wygodnym domu.

Urocze miniaturki tradycyjnych lalek. Idealne, by mieć je zawsze przy sobie, a nawet zabrać w podróż. Miękki tułów, ruchome kończyny i ruchoma głowa oraz piękne, łatwe do czesania włosy. Laleczki Lori proponowane są w kategoriach tematycznych, które trafiają w gusta dziewczynek – pozwalają na kreatywną zabawę w modę, balet, jazdę konną, opiekę nad pupilami oraz dom.

Poznajcie urodziwe elegantki, pełne wdzięku baletnice, gustowne dżokejki oraz troskliwe opiekunki swoich sympatycznych piesków i kotków w niestereotypowych stylizacjach i przeróżnych typach urody.